774 163 381 Jsme tu 24/7
picture

Otevírání bezpečnostních dveří v Brně

Otevřeme i bezpečnostní dveře, na počkání, bez požkození.

Otevřeme i bezpečnostní dveře, na počkání, bez požkození.

Potřebujete urgentně otevřít bezpečnostní dveře? Žádný problém. Zavolejte nás, my obratem přijedeme a vaše dveře šetrně otevřeme. Poradíme si s dveřmi všech bezpečnostních tříd, od jedničky až po šestku. Pokud ještě bezpečnostní dveře nemáte, rádi vám je pomůžeme vybrat a odborně namontovat. Prodáváme bezpečnostní dveře značky HT dveře , které splňují nejpřísnější bezpečnostní normy a ochrání vás nejen před zloději, ale také před únikem tepla. A kromě toho skvěle vypadají. Dopřejte si poklidný spánek bez strachu před vloupáním a také bez ruchu z ulice – naše dveře mají totiž také skvělé protihlukové vlastnosti. Bezpečnostním dveřím rozumíme tak dobře, že vám rádi poskytneme i jejich servis.

Bezpečnostní dveře třída 4

Bezpečnostní dveře čtvrté třídy bezpečnosti se vyznačují vysokou odolností vůči vloupání. Průměrně váží až 120 kg, kvůli čemuž zpravidla vyžadují tak vyšší nosnost zárubní. Zároveň mají vysokou protipožární odolnost a kvalitní odhlučnění. Pokud potřebujete urgentně otevřít tento typ dveří, obraťte se na nás. Dveře 4. bezpečnostní třídy najdete i v naší nabídce a nabízíme k nim i servis.

Bezpečnostní dveře třídy 3

Dveře 3. bezpečnostní třídy se vyznačují nadstandardním stupněm zabezpečení bytů i kanceláří. Dveře jsou odolné proti dobře známým praktikám násilného vniknutí. Přirozeně mají zesílenou konstrukci a poskytují značnou míru ochrany. Potřebujete urychleně otevřít bezpečnostní dveře třetí třídy? Pro nás žádný problém! Dveře najdete i v naší nabídce a v případě potřeby vám na ně rádi poskytneme servisní práce.

 

Do bytu

Potřebujete otevřít bezpečnostní dveře do bytu nebo vyměnit zámek? Obraťte se na nás! Můžete se tak doma znovu cítit v pohodě a bezpečí. A pokud potřebujete vyměnit vchodové dveře, prohlédněte si naši nabídku a vyberte si bezpečnostní dveře do panelových i cihlových domů. Nabízíme také kvalitní servisní práce.

Do domu

Zabouchli jste si bezpečnostní dveře od domu a nemůžete se dostat dovnitř? Jen žádnou paniku! Obraťte se na nás – dveře vám přijedeme rychle otevřít. Navíc vám nabízíme kvalitní bezpečnostní dveře, které vynikají nejen skvělým vzhledem, ale jsou zároveň protihlukové, protipožární a můžete se s nimi doma cítit opravdu v bezpečí. Troufneme si i na jejich servis.

Do kanceláře

Potřebujete urgentně otevřít bezpečnostní dveře do kanceláře? Jsme tu pro vás! Kontaktujte nás – my obratem přijedeme a během několika minut dveře šetrně otevřeme. A pokud přemýšlíte o výměně dveří, podívejte se do naší nabídky bezpečnostních dveří. Provádíme na ně i kvalitní servis.

Do garáže

Zabouchli jste si bezpečnostní dveře do garáže a teď se do ní nemůžete dostat? To se občas stává, není ale třeba hned páčit zámek. Kontaktujte nás a my do půl hodiny dorazíme a dveře rychle a šetrně otevřeme. Jsme tu pro vás dnem i nocí, o víkendech i o svátcích. Navíc i sami nabízíme bezpečnostní dveře a troufneme si i na jejich servis.

 

Volejte ihned 774 163 381


Máte jakýkoliv dotaz?

Dejte nám vědět, do 24h se vám ozveme

O vaše data je u nás postaráno.
Přečtěte si naše link na stránku o ochr. os. údajů.