774 163 381 Jsme tu 24/7
picture

Systémy generálního klíče v Brně

Pro vysokou úroveň zabezpečení

Systém generálního klíče vlastně spočívá ve velmi jednoduchém principu: majitel (nebo jiná, jím pověřená osoba) může přidělovat priority vstupu do jednotlivých místností buď jednotlivcům, nebo určeným skupinám. 

Systém generálního klíče je tedy soustava cylindrických vložek, kde podle zadaného klíčového plánu určité klíče ovládají definovanou skupinu dveří. To umožňuje vysokou úroveň kontroly a zabezpečení - máte 100% přehled nad vydanými klíči v rámci klíčového hospodářství a snižuje náklady na klíče, které jsou v oběhu.

V praxi to pak například znamená, že každý pracovník má pouze jediný klíč, který podle příslušného oprávnění ovládá hlavní vstup do budovy - například do firmy, do oddělení a kanceláře.

Generální klíč je užitečný pomocník například v administrativních budovách, ale své uplatnění najde i v domácnostech. Jak jeho název napovídá, jedná se o klíč, kterým můžete pohodlně uzamknout několik dveří – například hlavní vchod či vstupní bránu, domovní dveře, garáž a kancelář.

Už skoro dvacet let se specializujeme na zámečnické služby, proto pro vás dokážeme vyrobit a namontovat perfektně bezpečné systémy generálního klíče, které vám ušetří čas.

 

Volejte ihned 774 163 381

Máte jakýkoliv dotaz?

Dejte nám vědět, do 24h se vám ozveme

O vaše data je u nás postaráno.
Přečtěte si naše link na stránku o ochr. os. údajů.