774 163 381 Jsme tu 24/7
picture

Výroba klíčů

Rychlá a kvalitní výroba klíčů

Rychlá a kvalitní výroba klíčů

Potřebujete vyrobit nebo zkopírovat náhradní klíč od bytu, ke schránce či k autu? Obraťte se na nás! Rychle a kvalitně pro vás vyrobíme klíče všech značek a typů, které jsou na trhu k dostání. Poradíme si i s atypickými klíči ke starým zámkům. Zastavte se na naši pobočku v Brně-Kohoutovicích nebo v Pohořelicích, kde vám na počkání vyrobíme potřebné klíče.

 

Výroba vložkových klíčů

Rádi pro vás vyrobíme vložkové klíče na počkání. Pokud máte klíč s chráněným profilem, potřebujeme od vás vidět bezpečnostní kartu z důvodu evidence chráněných profilů.

Výroba dozických klíčů

Obraťte se na nás, pokud potřebujete vyrobit dozický klíč k odemykání či zamykání dozického zadlabacího zámku. Klíč pro vás zhotovíme na počkání – rychle a profesionálně.

Výroba tvarových klíčů

Potřebujete vyrobit tvarové klíče, které vám poslouží k odemykání i zamykání klasických zadlabacích zámků a rádi je pro vás vyrobíme na počkání? Jsme tu pro vás!

Schránkové klíče

Rádi pro vás vyrobíme typizované i atypické klíče k poštovním schránkám. Přijďte na jednu z našich poboček a klíče vám vyhotovíme na počkání rychle a profesionálně.

Trezorové klíče

Bezpečnost především! Nechte si u nás vyrobit trezorové klíče určené k odemykání a zamykání trezorových zámků.

Systémy generálního klíče

Potřebujete vyrobit generální klíč, pomocí něhož se můžete snadno pohybovat objektem s použitím jediného klíče? Obraťte se na nás! Vyrábíme kvalitní systémy generálních klíčů dle přání zákazníka a bezpečnostní úrovně klíče.

Děláme pro vás tyto značky

picture
picture
picture
picture
picture
picture
picture
picture
picture
picture
picture
picture

Máte jakýkoliv dotaz?

Dejte nám vědět, do 24h se vám ozveme

O vaše data je u nás postaráno.
Přečtěte si naše link na stránku o ochr. os. údajů.